Gürmar Online: Sanal ve Online Market Alışverişi- Hakkımızda
Ara

Hakkımızda

Gürmar Hakkımızda

Gürmar Online Market, Gürsüt markasıyla 40 yıl önce süt ürünleri üretimi ile başlayan ve daha sonra perakende sektörüne giren Gürmar markasının sanal market projesidir.

Gürmar Online Market, tüm market ihtiyacınızı evinizden veya işyerinizden zaman kaybetmeden sipariş verebilmenizi, Gürmar kalitesine hızlı ve konforlu bir şekilde ulaşabilmenizi amaçlamaktadır. Gürmar mağazalarındaki ürün fiyatlarına, kampanya ve özel indirimlere Gürmar Online Market sayfasından ulaşabilir, üyeliğinizi ve siparişinizi kolayca oluşturabilirsiniz.   

Gürmar Online Market’ten Gürmar mağazalarında satılan tüm ürünleri aynı kalite, tazelik ve fiyat avantajlarıyla 7 gün 24 saat boyunca internet üzerinden siparişinizi oluşturup en hızlı şekilde teslim alabilirsiniz. Aradığınız her kategorideki geniş ürün çeşitliliği ile ürünleri en  taze şekilde bulabilme imkânının yanında;  güvenli, hızlı ve kolay kullanımıyla Gürmar yeni bir alışveriş deneyimi sunmaktadır.

Fiziki mağazalarında kazanmış olduğu müşteri güveni ve memnuniyetini Gürmar Online Market uygulamasında da elde etmek isteyen Gürmar, Yüzde Yüz Müşteri Memnuniyeti sloganı ve felsefesiyle; daima en temiz, en sağlıklı, en kaliteli ürün ve hizmeti müşterileriyle buluşturmaktadır.

Vizyonumuz

Yüzde yüz müşteri ve çalışan memnuniyetini ön planda tutarak perakende market sektöründe örnek olmaktır. 

Misyonumuz

Her müşterimizin, tek müşterimiz olduğu bilinci ile hizmet vererek, müşteri memnuniyetinin çalışan memnuniyetinden geçtiği düşüncesi ile açık ve içten, değerlerimizi özümsemiş, çevreye ve topluma karşı duyarlı, tüm ilişkilerimizde dürüst bir kuruluş olarak gücümüzü arttırmaktır.

Kurumsal Değerlerimiz

Gürmar Online Market, %100 müşteri memnuniyetini sağlayarak tamamen hizmet odaklı bir sanal market projesi olmayı hedeflemektedir. Gürmar Marketler Zinciri’nin gücüyle, gelişen teknoloji, değişen alışveriş alışkanlıkları ve diğer tüm koşullara en iyi şekilde uyum sağlamaktadır. Bulunduğumuz toplumun gelişimine katkıda bulunarak toplumsal sorumluluklarımızın bilincinde hareket etmek en büyük görevlerimizdendir.