Gürmar Online: Sanal ve Online Market Alışverişi- Ödeme ve Teslimat
Ara

Ödeme ve Teslimat

Ödeme Seçenekleri

Kredi Kartı Online Ödeme: Visa, Mastercard, American Express , tüm banka kartları ile kredi kartlarınızla ödeme yapabilir, 

Kapıda Kredi Kartı ile Ödeme: Kapıda Kredi Kartı ödeme seçenegi ile tüm banka kartları ve tüm kredi kartları ile kapıda ödeme yapabilirsiniz.

Setcard: Mobil Ödeme, kullanıcılarına kolayca ödeme yapma imkanı sağlayan bir Setcard hizmetidir. (Bu Ödeme Yönteminde Ekstra %3 Yemek Kartına Teslimat ücreti Alınır)

Token Flex: Mobil Ödeme, kullanıcılarına kolayca ödeme yapma imkanı sağlayan bir Token Flex hizmetidir. (Bu Ödeme Yönteminde Ekstra %3 Yemek Kartına Teslimat ücreti Alınır)

Kuyum, yemek, gıda, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz. Yasal düzenlemeler gereği belirtilen bu taksit kampanyaları ve seçenekleri değişiklik gösterebilir. Gürsan Süt ve Et Ür. Bes. Gıda İnş. Ulş. Tur. San. ve Tic. A.Ş farklı bankalar için yapılan taksit kampanyaları ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Teslimat

Gürmar Online Market'ten oluşturduğunuz siparişiniz, Gürmar Online Market ekibi tarafından hazırlanır, belirlemiş olduğunuz teslimat adresinize Gürmar Online Market araçları ile Gürmar Online Market ekibi tarafından teslim edilmektedir.

Gürmar Online Market'in hizmet bölgelerini "Bölge Değiştir" butonuna tıklayarak görüntüleyebilirsiniz. 

Siparişiniz için alınacak teslimat ücretleri aşağıdaki gibidir.

  • 100 tl ve 599 tl arası alışverişlerde 12,90TL

  • 599 tl ve üzeri alışverişlerinizde ücretsizdir.

    *Teslimat ücretleri bölgeye göre değişiklik gösterebilir. Sepetinizi oluşturdaktan sonra teslimat bedelinizi görüntüleyebilirsiniz.

Gürmar, operasyonel olarak belirlediği ya da belirleyeceği uzak dağıtım bölgelerine, belirlediği ya da belirleyeceği minimum sipariş tutarları dahilinde teslimat hakkını saklı tutmaktadır.

Teslimat Grupları: 

  • 10:00-12:00
  • 12:00-14:00
  • 15:00-17:00
  • 17:30-19:30
  • 19:30-21:30

Bölge Kapasite Durumu: Siparişinizi oluşturmadan önce uygun olan teslimat gün ve saatini görüntülemek için ekranın sağ üst köşesinde bulunan Bölgesel Kapasite Durumu alanına tıklamanız gerekmektedir. Açılan ekrandan uygun olan gün ve saatleri görüntüleyebilirsiniz.Teslimat Bölgenize Göre Teslimat Saatleri Değişiklik Gösterebilir.

Teslimat Tipleri: 

Eve Teslim: Gürmar Online Market'ten oluşturacağınız siparişleriniz, seçmiş olduğunuz teslimat adresinize Gürmar Online Market'in özel araçları ile gönderilmektedir.

Mağazadan Teslim: Gürmar Online Market'ten oluşturacağınız siparişlerinizi, tercih ettiğiniz Gürmar Mağazalarından teslim alabilirsiniz.